У цьому розділі ми хочемо поділитися іншою стороною нашого життя. Як то кажуть, без краваток. Звичайно, сім’я та діти - це велика частина нашого щастя та гармонії. Але є ще дещо. Особисто наше.

Очевидно, що з нашими клієнтами ми співпадаємо по цінностях, поглядах, інтересах та ін. Це надає нам певну синергію у взаємодії . Часто бізнес переростає в дружбу, або, наприклад, захоплення футболом -- у бізнес - взаємодію.

Зображення контакту
Костянтин
facebook

Я завжди цінував інтелект. Не розум, не заумність, а щось на кшталт… Ось Пелевін мій. Дуже часто він вчасно у моєму житті з’являється.

Багато хто говорить, що я не міг бути військовим. Міг, був… Майже 15 років, включаючи війну на сході України.

Хоч я і народився у Севастополі, але океан переміг у моїй душі море. В ілюзорному ідеалі – жив би на океані. А в реаліях життя – регулярно до нього навідуюсь. Фантастична енергія.

Коргі пемброк – не перший мій собака. Але Персик – найрозумніший та найдобріший. І не тільки до мене і родини, а й до всього світу. Випадкова покупка відкрила для мене

Зображення контакту
Тетяна
facebook

Якби мені 10 років тому хтось сказав, що я піду з корпоративного світу – не повірила б. Досі пам’ятаю, як я мріяла потрапити у свою першу міжнародну компанію. А от зараз насолоджуюсь своїм бутіковим бізнесом, можливістю обирати партнерів та ціную свободу у стилі життя. Як не дивно, поштовхом до цього стала… бізнес школа.

Обожнюю подорожі. І гори. Пішки, на велосипеді, на лижах. Усі, але Карпати – найрідніші. У будь-яку пору року дарують фантастичну енергію. Прямо з першого метру дороги по них. Люблю досліджувати пішки нові міста. І ще - небо... Параплан – точно моє!